Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 O nas

O nas

 ... czyli co robimy

 

"Każdy uśmiech dziecka, każda chwila wypełniona radością, każdy miły i przyjazny gest, każde spełnione marzenie

 

TO NASZE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE"

 

Fundacja Pomocy Społecznej „Chodźmy Razem” to pozarządowa instytucja od podstaw stworzona jedynie z potrzeby ducha i odrobiny serca. Główne zadania, jakie sobie stawiam to przede wszystkim docieranie i skuteczna pomoc dzieciom i młodzieży z rodzin biednych i patologicznych oraz wielodzietnych, pomoc chorym i niepełnosprawnym oraz samotnym i bezrobotnym. To doraźna pomoc finansowa, edukacyjna, rozwijanie talentów sportowych i artystycznych, ochrona zdrowia i ogólnego rozwoju, pomoc prawna, psychologiczna oraz pedagogiczna.

 

Celem naszych działań jest wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Chcemy pomagać w formowaniu się pokolenia odpowiedzialnych, twórczych ludzi, aktywnie kształtujących własne życie i środowisko lokalne. Staramy się być wszędzie tam, gdzie osobom i organizacjom zajmującymi się dziećmi i młodzieżą potrzebna jest pomoc organizacyjna, szkoleniowa i finansowa. Jesteśmy organizatorem wielu imprez, szkoleń o zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim skierowanym do szerokiego grona odbiorców.

 

Fundacja „Chodźmy Razem” realizuje szereg programów społecznych, sportowych, edukacyjnych, profilaktycznych, ogólnorozwojowych, które pozwalają wesprzeć naszych podopiecznych. W przypadku fundacji zawsze liczy się każdy gest wsparcia, nawet ten najmniejszy. Potrzeb jest tak wiele, a prośba o finansowe wsparcie nie należy do najłatwiejszych. Mimo iż, Fundacja Pomocy Społecznej „Chodźmy Razem” jest stosunkowa młoda, udało nam się już znaleźć całą rzeszę dobrych ludzi, firm, instytucji oraz organizacji, którzy postanowili się czynnie włączyć i wspierać nasze poczynania, za to wszystko, co robią dla dzieci oraz osób potrzebujących pomocy jesteśmy im bardzo wdzięczni.

 

Zakres podejmowanych przez Fundację przedsięwzięć jak również samej działalności jest nieodzownie związany ze wsparciem finansowym, o które uprzejmie prosimy w imieniu swoim i wszystkich członków. W przypadku działalności filantropijnej pomoc i życzliwość ludzka nie zna granic, ani podziałów.

 

Obecnie prowadzimy następujące placówki terapeutyczno – wychowawczo – opiekuńcze:

  • Dziecięco Młodzieżowe Centrum ” Dobry Start” w Skierniewicach;
  • Ośrodek Wsparcia Młodzieży „Kreator Sukcesu”  w  Skierniewicach;
  • Dziecięco Młodzieżowe Centrum „Przystań” w  Warszawie;
  • Świetlice środowiskowe i socjoterapeutyczne w Skierniewicach

... "Chodźmy Razem Pomóc Potrzebującym" ...