Zespół Fundacji

.... czyli kto nam pomaga

"Człowiek jest tyle wart ile może pomóc innym"

Jan Paweł II

Zespół Fundacji to:

Beata Czyżewska – pedagog, profilaktyk uzależnień, doradca zawodowy, koordynator projektów.

Beata Trochonowicz - pedagog, realizator programów profilaktycznych, edukacyjnych, artystycznych fundacji.

Iwona Tartanus - pracownik socjalny, realizator programu "Pedagog Ulicy", wychowawca na świetlicy środowiskowej.

Roman Czyżewski - pedagog, nauczyciel informatyki, specjalista ds. pracy z rodziną

Wioletta Krause-Badur - pedagog terapeuta, oligofrenopedagog, kurator sądowy, socjoterapeuta, koordynator projektów fundacji

Robert Badur - informatyk, grafik fundacji, odpowiedzialny za opracowanie materiałów niezbędnych do realizacji programów fundacji

Karolina Milewska – pedagog terapeuta, mediator, realizator programów profilaktycznych, kierownik projektów

Katarzyna Marszałek - logopeda fundacji, realizator programów

Magdalena Kowalska - pedagog, instruktor fitness i aerobiku dla dzieci

Agnieszka Ancerowicz – psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Anna Klepaczko – psycholog, doradca zawodowy, oligofrenopedagog, pedagog terapeuta

Dominika Dawidowicz – prowadzący zajęcia teatralne, dziennikarka, artystka

Anna Stefaniak - psycholog, politolog, psychoterapeuta SNPPTP.

 

W pracę Fundacji zaangażowali się także:

Ks. Jan Rawa - proboszcz parafii na Zadębiu, opiekun duchowy fundacji, związany z fundacją od samego początku jej istnienia.

Sławomir Trochonowicz – dyrektor Szkoły Muzycznej, twórca orkiestry dętej OSP

Karolina Margraf – psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, terapeuta par

Łukasz Blados - współpracownik fundacji, realizator programów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży

Hanna Barlak - psychoterapeuta, psychiatra dziecięcy fundacji

Aneta Walczak - prawnik fundacji

Marek Gródecki - pedagog, instruktor sportowy, trener drużyny piłkarskiej, opiekun drużyn sportowych fundacji

Michał Urbański – pedagog, prowadzący zajęcia fotograficzne

Monika Urbańska – pedagog, prowadzący zajęcia fotograficzne

Sylwia Gędek - pedagog wychowawca na świetlicy środowiskowej

Małgorzata Wojnar - doradca zawodowy, pedagog (resocjalizacja i psychopedagogika), realizator programu korekcyjno edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinnie

Agnieszka Gansner - ekonomistka, współpracownik fundacji

Artur Błażejewski - realizator zajęć komputerowych w fundacji

Teresa Uszyńska - pedagog instruktor pierwszej pomocy realizator programu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Alicja Przybyszewska - pedagog, nauczyciel plastyki, realizator programu "Szlakiem tradycji"

Małgorzata Rosak – psycholog, doradca zawodowy

Anna Piotrowska-Wójt - pedagog, wychowawca świetlicy środowiskowej, realizator zajęć plastycznych, ogólnorozwojowych

Małgorzata Damiec - pedagog, wychowawca świetlicy środowiskowej

Emilia Caban - pedagog, wychowawca świetlicy środowiskowej, realizator zajęć plastycznych teatralnych

Zofia Czechowska - pedagog, wychowawca świetlicy środowiskowej, realizator zajęć kulinarnych

Roman Czechowski - oficer wojska Polskiego, współpracownik fundacji, realizator programu warsztatu fotograficznego

Kacper Jakubczyk - instruktor szachowy, wychowawca świetlicy środowiskowej

Grzegorz Czechowski - realizator programów fundacji zajęcia taneczne

Klaudia Łomińska - instruktor tańca w fundacji prowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego, nowoczesnego

Katarzyna Woszczyk - wychowawczyni w świetlicy środowiskowej, realizator programów fundacji ogólnorozwojowych i plastycznych

Ewa Milczarek - instruktor sportu, realizator programów sportowych fundacji

Grzegorz Kacperek - współpracownik fundacji

Piotr Kudelski - realizator programów fundacji - obozy, kolonie, wycieczki

Grzegorz Gwiaździński - realizator zajęć tanecznych fundacji

Dorota Błażejewska - realizator programów artystycznych, ogólnorozwojowych fundacji

Michał Kędziora - opiekun zespołu muzycznego działającego przy fundacji

Jolanta i Emil Kowalscy - opiekunowie kółka fotograficznego fundacji

Robert Michalak - instruktor tańca nowoczesnego, realizator programu "Pedagog ulicy"

Piotr Krawczyk - instruktor tańca nowoczesnego, realizator zajęć tanecznych fundacji

Monika Bobrowska - doradca zawodowy w fundacji "Chodźmy Razem"

Monika Gwiaździńska - instruktor tańca towarzyskiego dla dzieci

Robert Norberczak - trener tenisa ziemnego, pedagog, instruktor sportowy, realizator programów sportowych fundacji

Jarosław Korczak - realizator programów profilaktycznych fundacji

Karolina Kuśmierczyk - realizator zajęc sportowych, ogólnorozwojowych

Anna Woszczyk- realizator zajęc językowych rosyjski- angielski, zajęć ekologicznych fundacji

Bożena Stępniak - realizator zajęć języka angielskiego dla dzieci

Agata Woźniak - realizator zajęć teatralnych fundacji