Turniej Tańca Towarzyskiego Dream Dance 2010

Fundacja Chodźmy Razem oraz Szkoła Tańca Dream Dance zapraszają mieszkańców Skierniewic i okolic w artystyczną podróż po świecie tańca i muzyki.W sobotni wieczór do Skierniewickiej Hali OSIR przy ul. Pomologicznej fundacja zaprosiła artystów którzy zaprezentują swoje umiejętności stając do rywalizacji o puchar Prezydenta Miasta Skierniewic w tańcau klasycznym i latyno amerykańskim.


Na początek o godzinie 11 wystąpią dzieci,które pomimo bardzo młodego wieku mogą pochwalić się niemałymi umiejętnościami w tej niezwykle widowiskowej dziedzinie. 

Zwieńczeniem prezentacji talentów młodych artystów będzie uroczysta Gala Tańca o godzinie 17.30 w wykonaniu tancerzy klasy mistrzowskiej. 

Mieszkańcy Skierniewic i okolic jako współgospodarze tej Ogólnopolskiej Inprezy są szczególnie mile widziani. Fundacja Chodźmy Razem jest przekonana że proponujemy państwu niecodzienne przeżycie duchowe oraz niezywkle eksecytujące wydarzenie na sobotni wieczór 

    Gala Tańca Towarzyskiego w Skierniewicach juz w ta sobotę tj 09.10 2010 o godzinie 17.30 w hali OSIR ul. Pomologiczna 10 wstęp bezpłatny Serdeczne Zapraszamy    

Zdjęcia z ubiegłorocznej Gali Tańca dostępne są w zakładce Galeria Zdjęć - Turniej Tańca 2009