Fundacja "Chodźmy Razem" na Pikniku Europejskim

Piknik Europejski zorganizowany przez Regionalny Ośrodek EFS w Łodzi przy Centrum OPUS mamy już za sobą. 

Piknik Europejski był wydarzeniem, które miało na celu przybliżyć działalność Fundacji "Chodźmy Razem" a także ukazać, jakie możliwości rozwoju dają Fundusze Unijne. Na stoisku przygotowanym przez Fundację czekało wiele niespodzianek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Pracownicy fundacji przygotowali wiele publikacji biuletynów, ulotek o działalności organizacji, można było skorzystać z porady prawnika, pedagoga logopedy,oraz innych specjalistów.

Dla zainteresowanych specjaliści od funduszy unijnych dzielili się swoja wiedzą i zachęcali do uczestnictwa w programach realizowanych przez fundację.

Nie zapomnieliśmy o   najmłodszych. Dla nich przewidziano szereg atrakcji: odbyły się konkursy, gry, pokazy motocykli, rozdawano watę cukrową, balony oraz słodycze, było wiele zabawy z licznymi nagrodami. Dzieci chętnie uczestniczyły w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Beatę Trochonowicz.

Na scenie ustawionej przed ratuszem  zaprezentowały się grupy działające w strukturach Fundacji Chodźmy Razem. Wszystkim Skierniewiczanom przybliżyliśmy działalność naszej organizacji.