Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 Julia Kania

Sprawozdanie ze zbiórki publicznej 2015 rok

Sprawozdanie ze zbiórki:

2016-01-22
2016-02-15
Wpłynęło w terminie
Zatwierdzone
28 124,70 zł


KategoriaIlość albo wartość
Brak danych.


Informacje o wysokości i rodzaju poniesionych kosztów, które zostały pokryte z zebranych ofiar:

0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł

Truskawkowi Rodzice wspaniale zagrali dla Julki!

12 247,26 zł!!! Tyle pieniędzy udało się zebrać podczas niedzielnego (25.01) występu Teatru Truskawkowi Rodzice, który wystawił w Kinoteatrze Polonez sztukę ,,Księżniczka na ziarnku grochu". Pieniądze zostaną przekazane fundacji zbierającej fundusze na operację Julki Kani. Przypomnijmy, iż malutka skierniewiczanka, by wyzdrowieć, musi przejść skomplikowaną operację serca. Ta, o ile nie wystąpią żadne komplikacje, odbędzie się w czerwcu tego roku w Niemczech. Koszt operacji to 160 000 tys. złotych.

Przypomnijmy, że Julka to jedna z bliźniaczek (siostra - Amelka jest zdrowa), które przyszły na świat 4 sierpnia 2014 roku. Julcia ma poważną siniczną wadę serca Tetralogia Fallota ze skrajnym zwężeniem tętnicy płucnej. Wymaga poważnej operacji ratującej życie.

Przed i po dzisiejszym spektaklu młodzi i ci trochę starsi przybyli do kina mogli napić się kawy, herbaty, zjeść coś słodkiego. Były pączki, popcorn, wata cukrowa. Dzieci i nie tylko mogły wrócić do domów z pomalowanymi twarzami i pięknymi balonami.

- Jestem bardzo zaskoczona i szczęśliwa z faktu, że tyle osób dobrej woli zgromadziło się tu dziś w kinie Polonez, by wesprzeć naszą Julcię w walce o życie i zdrowie - mówiła łamiącym się głosemMałgosia Kania, mama Julki. - W najbardziej optymistycznych myślach nie sądziliśmy z mężem, że sala nie pomieści wszystkich chętnych do obejrzenia spektaklu w wykonaniu "Truskawkowych Rodziców". Dziękuję im bardzo serdecznie za to, że dziś wystąpili dla naszej córki raz i za kilkanaście minut wystąpią po raz drugi, by wszyscy, którzy dziś przyszli do kina mogli się czuć usatysfakcjonowani - dodała pani Małgosia. - Głos mi się łamie, bo jestem bardzo wzruszona. Chciałabym podziękować wszystkim "wielkim sercom", które nam pomagają i tym, którzy brali udział w przygotowaniach do dzisiejszej imprezy. Wielkie podziękowania dla "Truskawkowych Rodziców", dla Przedszkola Nr 4, dla skierniewickiej Fundacji "Chodźmy Razem", dla sponsorów dzisiejszej imprezy, dla rodziny, przyjaciół, znajomych i dla wszystkich, którzy dziś poświęcili swój czas i przyszli do kina. To dla nas bardzo wiele znaczy. Dziękujemy za wsparcie - podkreśliła pani Małgosia. am, fot. am i tomi

Źródło: http://www.eglos.pl/dar-serc-dla-jednego-serduszka-julci-zdjecia/0,-1bh,3/

 

Numer rachunku bankowego zbiórki

W zwiazku z prowadzeniem zbiórki publicznej na operację, leczeni oraz rehabilitację Julki Kanii, wyodrębniony został rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat darowizn na w/w cel.

Fundacja Pomocy Społecznej "Chodźmy Razem"
ul. Iwaszkiewicza 8/4
96-100 Skierniewice

Bank Zachodni WBK 1 oddział Skierniewice
02 1090 2590 0000 0001 2985 9875 

Zgłoszenie zbiórki publicznej

W dniu 19 stycznia 2015 roku Fundacja Pomocy Społecznej "Chodźmy Razem" zgłosiła do Portalu Zbiórek Publicznych zbiórkę na operację, leczenie i rehabilitację Julki.

Poniżej link do publikacji zbiórki w Portalu:

Zgłoszenie zbiórki publicznej

Zbiórka dla Julki

truskawkowi rodzice