Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 Marcel Śledziński

Sprawozdanie ze zbiórki publicznej 2015 rok

Sprawozdanie ze zbiórki:

2015-01-30
2015-02-02
Wpłynęło w terminie
Zatwierdzone
9 696,42 zł


KategoriaIlość albo wartość


Informacje o wysokości i rodzaju poniesionych kosztów, które zostały pokryte z zebranych ofiar:

140,42 zł
0,00 zł
0,00 zł
140,42 zł
0,00 zł
0,00 zł
Koszty organizacji zbiórki sa to koszty opłat i prowizji bankowych.

 

Nasz Cel MAR-CEL Skierniewice JEDEN za Wszystkich, WSZYSCY za Jednego

marcel

Zgłoszenie zbiórki publicznej

W dniu 15 września 2014 roku Fundacja Pomocy Społecznej "Chodźmy Razem" zgłosiła do Portalu Zbiórek Publicznych zbiórkę na operację, leczenie i rehabilitację Marcela.

Poniżej link do publikacji zbiórki w Portalu:

Zgłoszenie zbiórki publicznej

Prośba o pomoc

Szanowni Państwo !!!

Fundacja Pomocy Społecznej „ Chodźmy Razem” oraz rodzice zwracają się z prośbą do Państwa o pomoc dla podopiecznego fundacji MARCELKA ŚLEDZIŃSKIEGO . Marcel ma w tej chwili 2 lata, urodził się z bardzo ciężką, siniczą wadą serca pod postacią zarośniętej zastawi pnia płucnego. W przypadku tej wady, najczęściej prawa komora serca jest nierozwinięta i tak właśnie jest w przypadku Marcela .

Korekta tej wady w przypadku dziecka polega na kilkuetapowym leczeniu operacyjnym polegającym na doprowadzeniu do serca jednokomorowego. Pierwszych trzynaście miesięcy życia Marcelek  spędził w szpitalu. W tym czasie przeszedł cztery operacje kardiochirurgiczne i aby mógł "normalnie" funkcjonować niezbędne jest przeprowadzenie ostatniego etapu - operacji Fontana.

 Pobyt w szpitalu oraz "skutki operacji" pozostawiły do dnia dzisiejszego ślady w organizmie naszego dziecka w postaci tracheostomii, sondy do karmienia oraz opóźnienia psychoruchowego.

W chwili obecnej Marcelek został zakwalifikowany do leczenia operacyjnego wrodzonej wady serca w Klinice Uniwersyteckiej w Munster . Koszt leczenia operacyjnego wynosi około 31 000 Euro. Operacja jest planowana na listopad 2014r.

Niestety, ale rodziców nie jest stać na pokrycie tak dużej kwoty ,dlatego zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o pomoc w pokryciu kosztów operacji.  

Nawet najmniejsza wpłata, jest dla rodziców Marcelka cenna bo jest szansą na samodzielne dorosłe życie dziecka. Każdy gest dobrej woli przybliży Marcela do lepszego funkcjonowania.  Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę w imieniu Marcelka i jego rodziny.

 

Aby pomóc Marcelkowi wpłaty prosimy kierować na :

PKO BANK POLSKI/odział 1 w Skierniewicach

47102045800000110201501923

Z dopiskiem: na operację i leczenie Marcela Śledzińskiego