Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 POMÓŻMY KONRADOWI

POMÓŻMY KONRADOWI

Konrad ma 31 lat, dokładnie 13 lat temu choroba zawładnęła jego życiem. Choruje na nocną napadową hemoglobinurie - brzmi to trochę jak nazwa potwora z bajki dla dzieci. Napadowa nocna hemoglobinuria (ang. PNH) to rzadkie zaburzenie polegające na zbyt szybkim rozpadzie krwinek czerwonych. Rozpady te uszkadzają poszczególne organy. Ok 7 lat temu, na skutek choroby, Konrad przeszedł przeszczep wątroby. W ciągu ostatniego roku stan mojego brata drastycznie się pogorszył. W 2016 roku Konrad więcej czasu spędził w szpitalu niż w domu. Praktycznie w domu jest gościem.

Istnieje lek, który hamuje napady choroby, dałoby to szanse lekarzom na przygotowanie Konrada do przeszczepu szpiku, który jest jego ostatnią szansą. Roczne leczenie Konrada lekiem Ekulizumab to koszt ok 1 200 000. Przewyższa to możliwości finansowe rodziny. Każda złotówka zwiększa szansę na dożycie Konrada do przeszczepu.

Konrad to bardzo fajny chłopak z ogromnym poczuciem humoru, zawsze otwarty i chętny do pomocy. Nigdy nie pytał: dlaczego ja? Nie użalał się nad swoim losem, ale to my jako jego najbliżsi nie możemy patrzeć jak choroba odbiera nam go dzień po dniu. Jak z każdym dniem z nasz Konrad walczy o kolejny dzień.

 

Zbieramy pieniądze na leczenie i życie Konrada.

Prosimy o pomoc!

Fundacja Pomocy Społecznej " Chodźmy Razem"

Podaruj 1% podatku.

KRS: 0000276365

Bank Zachodni WBK 1 oddział w Skierniewicach

nr konta: 72 1090 2590 0000 0001 3389 9150 - z dopiskiem " Na leczenie Konrada Sobolewskiego"