Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/chodzmyrazem/ftp/index.php:6) in /home/chodzmyrazem/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Wolontariat to szkoła życia, zwłaszcza dla ludzi młodych, przyczyniając się do ich wychowania w kulturze solidarności i otwartości, w gotowości do dania daru z siebie.  Dostrzegając wartości wolontariatu cieszy nas fakt, że tak znaczna grupa zarówno młodzieży jak i dorosłych wspiera naszą działalność.         

        Z dużą satysfakcją przyjęliśmy zaproszenie do udziału w uroczystych  obchodach Pabianickiego Dnia Wolontariusza, który odbył się 4 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach. Grupy wolontaryjne "Agrafka" i "Pozytywka" jako organizatorzy imprezy zadbali o wspaniałą atmosferę.  Występy artystyczne młodzieży wzruszały a prezentacje zaproszonych gości wzbudzały zaciekawienie.  

   Z dumą opowiedzieliśmy o  działalności naszej   fundacji prezentując zdjęcia z wybranych imprez, podkreślając, że nigdy nie byłyby tak udane i nie przeżylibyśmy tylu wspaniałych chwil,  gdyby nie pomoc skierniewickich wolontariuszy. Wrażliwi, radośni, gotowi są poświęcić innym swój czas, energię i umiejętności. 

      O roli jaką pełnią wolontariusze w naszym życiu niech świadczą słowa

      Jana Pawła II

          " Jesteście promieniem  nadziei, który rozprasza mrok samotności

            i dodaje odwagi do przezwyciążenia pokusy przemocy i egoizmu"